15. sept VALLAVANEMA PÖÖRDUMINE sass

Seoses meedias ilmunud infoga, et Rae vallavanema ja abivallavanema vastu on politsei huvi tundma hakanud, edastan nende avaliku pöördumise.

Seoses Põhja Politsei prefektuuri poolt esitatud kahtlusega, toimingupiirangu rikkumises, Veigo Gutmann ja Meelis Kasemaa suhtes edastame alljärgneva teate.
 
Rae vallavanema ja abivallavanemana oleme avaliku elu tegelased ning anname endale aru, et kahtlustused nagu oleksime rikkunud toimingupiirangu nõudeid ja saanud sellest mingit kasu, on rängad.
Rõhutame siinjuures, et me ei ole toimingupiirangut rikkunud ja me ei ole kasu saanud. Kõnealuste kinnistute detailplaneeringu menetluse ajal puudusid meil varalised huvid nende kinnistuste suhtes, mistõttu ei olnud meil ka midagi varjata. Seega puudub kahtlustustel alus.
Teeme uurimisorganitega igakülgset koostööd, et süüks pandavad väited võimalikult kiiresti kummutada.
Kui uurimine peaks siiski viima kohtuteeni, siis olgu nii – õigust mõistab Eesti Vabariigis sõltumatu kohtusüsteem. Seni, kuni asjaolud selgunud pole, palume kõigilt mõistvat suhtumist ning loodame, et see juhtum ei saa osaks kellegi valimiskampaaniast.
 
Peame oluliseks jätkata oma tööd vallarahva nimel ja täita oma ülesandeid parimal võimalikul viisil ning nii nagu meile usaldatud amet seda eeldab .
 
 
Veigo Gutmann
Rae valla vallavanem
 
Meelis Kasemaa
Rae valla abivallavanem

Kommentaarid: 1

Rena18Mays
21. sept

Following my own exploration, billions of persons in the world get the credit loans from various banks. Thence, there's a good chance to find a consolidation loan in any country.

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri