23. veebr Rae vallavalitsuses muudatused. sass

Neljapäeval, 16.veebruaril toimunud erakorralisel vallavolikogu istungil rahuldas volikogu kahe Rae Vallavalitsuse liikme Meelis Kasemaa ja Aivo Hommiku tagasiastumise palved ning kinnitas ametisse uued liikmed.

Vallavanem Veigo Gutmann ütles, et endistel vallavalitsuse liikmetel taastati volikogu liikme staatus. „ Uued vallavalitsuse liikmed alustasid tööd 17.veebruarist 2012.“

Abivallavanemana majanduse ja kommunikatsiooni alal asus tööle Mart Võrklaev ja hariduse-, kultuuri- ja sotsiaalalal Heli Gescheimer.

Abivallavanema Mart Võrklaeva kureerida on liikluskorraldus, ühistransport, vallaasutuste infotehnoloogiline teenindamine ja munitsipaalomandi haldamine. Mart Võrklaev asus Rae Vallavalitsusesse tööle maakorraldajana alates 2007.aasta aprillist. Võrklaev on omandanud Eesti Maaülikoolis bakalaureuse kraadi geodeesia erialal ja õpib alates 2009. aastast Tartu Ülikoolis õigusteadust.

Vallavalitsuse liikmena ametisse asunud Heli Gescheimer vastutab hariduse-, kultuuri- ja spordivaldkonna arengu eest ning samuti juhib sotsiaalvaldkonda. Heli Gescheimer on tegelenud hariduse-, kultuuriküsimustega Rae Vallavalitsuses alates 2003.aastast. Gescheimer on omandanud kõrgema hariduse Tartu Ülikoolis kehakultuuri ja spordi erialal.

Uute vallavalitsuse liikmete kontaktid on mart.vorklaev@rae.ee tel 6056789, mob 5132166 ja heli.gescheimer@rae.ee tel 6056749, mob 5100640.


Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri